Sık Sorulan Sorular

Mystic Wood Ring nasıl yapılır?

Mystic Wood Ahşap Yüzüklerimiz  Kolyelerimiz Poxart Sanat Atölyemizde heykel sanatçılarımız ve teknisyenlerimiz tarafından tasarlanır ve uygulaması yapılır. Her bir yüzük ve kolye benzersiz ve eşsizdir.

Tasarımlarımız 4 mevsmi yaşayan ve yaşatan Anadolu’nun eşsiz doğasını yansıtır. Doğu’nun karlı dağları, ormanları, buzlu gölleri… Güney’in ve Batı’nın turkuaz denizi, sıcak kumsalları, akvaryum koyları, lagünleri, kanyonları, gölleri ormanları… Karadeniz’in yemyeşil ormanlarının ve dağlarının mavi denizi ile buluşması… Güneydoğu Anadolu’nun çöllleri anımsatan güneşi ve tepeleri…  ile tasarımlarımız  bu doğal zenginlikten payını fazlasıyla alır. Bazen yaprak ve çiçekler bazense altın ve gümüş  de tasarımlarımıza eşlik eder.

Özel takı tasarımı yapabilir miyim?

Şu anda özel tasarım takı yapamıyoruz fakat yüzüklerimiz arasından kendi tarzınızı belirleyebilirsiniz.

Mystic Wood Ring ne kadar kırılgandır?

Her mücevher parçasında olduğu gibi gizemli Ahşap Takılar da ömrünü uzatmak adına belli miktarda bakım ister, nemle uzun süreli temastan kaçınmanız ve yüzüklerde doğru ölçü vermeniz takınızın ömrünü uzatacaktır.

Uluslararası sipariş verebilir miyim?

Uluslarası sipariş gönderiyoruz. Kargo ve gönderim süreci için    ve ya https://www.instagram.com/mysticwood_takitasarim/    adresinden bizimle iletişime geçin.

Yüzük boyutumu nasıl bileceğim?

Doğru boyutu seçebilmek için lütfen çizelgemize göz atın. Türkiye de kullanım mm.  üzerinden yapılır. Ayrıntılı anlatım için tıklayınız Ölçü Alma

 

Ya yüzüğümü, kolyemi beğenmezsem?

Muhtemelen yüzüğünüzü beğenmekten öte seveceksiniz… Ödemenizi sevk etmeden önce lütfen bizden fotoğraf istediğinizden ve  bunun istediğiniz takı olduğundan emin olun. Bu uygulamayı satın aldığınız üründen %100 memnun kalmanız için yapıyoruz.

Ya yüzüğüm parmağıma uymazsa?

Yüzüğünüz parmağınıza uymazsa daraltılabilir ya da genişletilebilir. Bu konuda bizimle  ve ya  https://www.instagram.com/mysticwood_takitasarim/   adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Yüzüğüme, kolyeme ne kadar sürede sahip olurum?

Her bir tasarım eşsizdir. Takınız ürettiğimiz takılar arasından istediğiniz  tarzı tam olarak belirleyip bizimle iletişime geçtikte sonraki 1-2 hafta içinde tasarlanır ve atölyemizde üretilir. kargoya verilir. sipariş verilen ülke ve kargo şirketine göre size ulaşma süreci belirlenir.

Garanti nedir?

İade politikamız yüzük- kolye size ulaştığı andan itibaren 15 gündür.

Mystic Wood Yüzüğünüze ve ya Kolyenize birşey olursa lütfen iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçin. Sizi memnun etmek bizi mutlu eder.

Reklamlar